Wizytacja -Marklowice Niedziela Miłosierdzia Bożego

Od nia 14.04 2023 do 16.04.2023   w parafii Naszej trwa wizytacja Diecezji Bielsko - Żywickiej . Wizytatorem jest Bp Piotr Greger.

Jednocześnie  w trakcie wizytacji , Bp Piotr Greger  udzielił młodzieży  Sakramentu Bierzmowania  .Następnie  dnia 16.04.2023 uczestniczył  w Marklowicach prowadząc Msze  świętą  w kościele pod wez Jana Sankandra  .

Tego samego  16.04.2023  odbyła się Uroczysta Suma do  Miłosierdzia  Bożego wraz z Błogosławieństwem Matek oraz Dzieci ,   w   kościele  pod wezwaniem Św. Jana Nepomucena  Pogwizdowie

Główne zdjęcie najnowszej aktualności

„Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy”

„Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy my żyjemy”. Setna rocznica odzyskania niepodległości

Odpust , co to jest ?

Wiara              Odpusty – co to właściwie jest?

Bierzmowanie Pogwizdów 2018 Dary Ducha Śiętego

Katecheza papieża Franciszka z 29 stycznia 2014. Drodzy Bracia i Siostry, dzień dobry! W tej trzeciej katechezie o sakramentach zastanowimy się nad b...

Parafia św. Jana Nepomucena w Pogwizdowie

tel. 33 - 856 83 41