Parafia » Remonty kościoła » 2012.10 Wymiana okien w kościele

O tym, że stan okien w naszym kościele parafialnym jest tragiczny nie trzeba nikomu mówić, gdyż każdy to widzi i pamiętamy sytuację niedawną kiedy fragment witraża w kaplicy po prostu wypadł i trzeba było na szybko zabezpieczyć to miejsce. Poza tym izolacja cieplna pojedynczej szyby łączonej ołowiem jest praktycznie zerowa.

Dzięki mobilizacji całej parafii już w październiku rozpoczęliśmy prace przy wymianie okien naszej świątyni. Przed Uroczystością Wszystkich Świętych zostały wymienione 4 okna: jedno okno od frontu pod zegarem i trzy na chórze kościoła. Jak tylko minie czas świąteczny prace będą kontynuowane i zmianę odczujemy już przy kolejnych mrozach, gdyż ciepło nie będzie już tak szybko uciekać.

Kolejne zdjęcia z podejmowanych prac będą zamieszczane na bieżąco.